Ajansımıza Sıkça Sorulan Sorular

Ajansınıza Nasıl Kayıt Olabilirim

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için öncelikle başvuru bölümündeki başvuru formunu doldurmalısınız. Lütfen formu doldurmadan önce dikkatlice yazıyı okuyunuz. Başvurular Profesyonel cast direktörlerimiz tarafından degerlendirilecektir.

Başvurular

Aylık olarak gelen ortalama 10.000 ila 15.000 arasında başvuru titizlikle incelenmekte, bunlardan ancak 12 veya 20 kişi onaylanarak ajansımıza kaydı yapılmaktadır

Başvuru sonrasındaki süreç nedir ?

Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 15 iş günü içerisinde cevaplıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse size bilgi smsi atıyoruz, eksik veya hatalı bilgileriniz varsa düzeltiyoruz. Sunum dosyanızıı hazırlıyoruz.

Markalarımıza iletmek için çekim öncesi ajansımıza davet ediliyorsunuz

İstanbul dışından başvuranlar için süreç nasıl işlemektedir?

Üyeliğinizi tamamlamak ve aktif hale getirmek için bilgilerinizin eksiksiz doldurulması gerekir. Olumlu dönüş yapılan model adaylarımızın kayıt ücretini yatırmaları gerekmektedir Banka havalesi / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Ödemeniz onaylandıktan sonra sunum yani kayıt bilgileriniz aktif edilip markamız ile paylaşımı yapılacaktır.

Ajansımızın Şubeleri

Ajansımızın İstanbul dışında herhangi bir ilde şubesi yoktur. Çekimlerimiz istanbulda yapılmaktadır. İstanbul dışından başvurular kabul edilebilmektedir.

Ajans Ücretli Midir?

Modellik bölümü için ajansımız ücretlidir. Kayıt ücreti bir kereye mahsus olarak 100 TL'dir. Bunun dışında herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir.

İnternetten Yollanan Resimler Hakkında

Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına ve gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan jpg uzantılı ve en fazla 250 KB boyutlarında olmalıdır.

Yeni Yüzler

Çocuğundan yaşlısına, öğrenci, emekli, ev hanımı, mesleginin zirvesinde veya işsiz herkese şans verdiğimiz bir platform güven içerisinde Profesyonel calışma ilkemizle kayıtlı üyelerimizin hayallerini gercekleştirmek görevimiz.

Ajansımız Kadrosuna Kabul Edilenler

Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb. 2 cekim deneme amaçlı cekimlerimize katılırlar ve ajansımıza davet edilerek fotograf (katalog) cekimleri yapılır (Profesyonel stüdyomuzda) Bu çekimler sonrasında resimli castlarınız profosyonel müşterilerimize (film yapım şirketleri,reklam ajansları, yönetmenler, tekstil firmaları, fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata gecilir.

Ajansımıza İnternetten Online Kayıt Yaptıran Üyelerimiz

Basvurunuzu yolladıktan sonra ajansımız tarafından alınan kaydınız degerlendirme yapılarak sizinle irtibata gecilir ilgili cast sorumlularımız cast direktörlerimiz sizi uygun olan tecrubesızsenız size tecrube kazandırıcak projelere yönlendirirler bu sayede hem ajansınızın yaptıgı işleri Profesyonel set ortamında görme ve o setin bi parcası olarak rol alma imkanı bulursunuz set ortamında gözlemledigimiz ve tecrube kazanıp kendını o yönde geliştiren üyelerimiz dialoglu roller alma imkanı bulurlar.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol