Tanıtım Filmi


Comedy Cast olarak firmanız için Profesyonel tanıtım filmleri, ürün tanıtım filmi, web sitesi için tanıtım filmi, fuar tanıtım filmleri, şirket tanıtım filmi, personel eğitim filmleri hizmetlerini tek bir çatı altında topladık.
Profesyonel kamera çekimi, yabancı dillerde seslendirme hizmetleri, dijital kurgu, 3D animasyon ve grafik hizmetlerini ve firmanızın tanıtım filmi için gerekli tüm hizmetleri en uygun fiyata bulabileceksiniz.
Tüm tanıtım filmi, personel eğitim filmi, reklam filmi, fabrika tanıtım filmleri Comedy Cast tarafından Profesyonelce yapılmaktadır. 

  

Helikopter çekimi
Helikopter çekimi fabrika, otel, tatil köyü gibi büyük arazilere yayılmış alanların konumunu anlatabilmek için en kullanışlı yöntemdir ve tanıtım filmine Profesyonel değer katar. Helikopter çekiminden önce dikkat edilmesi gerekenler; Hava durumu : Görüntülerin net olması ve sallanmaması için helikopter çekiminin mümkün olan en iyi hava koşullarında yapılması gerekir.Gün doğumu veya gün batımı saatlerin ışığın daha yumuşak olmasından dolayı tercih edilebilir. Pilot : Kamera helikopter dışına bağlandığı için pilotun yapacağı manevralar görüntülerin alındığı alanları belirleyecektir.Bu yüzden helikopterle görüntü alma işinde uzman pilotlarla çalışmaktayız. Helikopter çekimleri İstanbul Atatürk havalimanı çıkışlı yapılmaktadır ve çekim yapılacak bölgeye ulaşım süresi ücrete dahil edilmektedir.

Müzik klibi çekimi
Müzik klibi çekim hizmetlerini senaryo yazımından teknik ekipman kiralamaya (Jimmy jib kiralama, Steady-cam kiralama, istediğiniz formatta kamera kiralama, ışık kiralama), senaryo yazımından mekan araştırmasına kadar tek bir çatı altında topluyoruz. Video klibin bütçesine göre HD, Digi Betai Betacam, DV yada miniDV formatlarında hizmet alabilirsiniz. Haber çekimi Firmanızı yada yeni bir ürününüzü televizyonda yayınlanan haber programlarında tanıtmak istiyorsanız Tv kanallarının yayınlayacağı haber videosu formatında video çekimi yapılan ve mesajınızı en iyi biçimde aktaracak şekilde kurgulanan tanıtım filmi hizmetimizi kullanabilirsiniz. Haber için özel olarak hazırlanan videoların süresi 30sn ile 3 dakika arasında değişebilir.Haftalarca tv kanallarından gelecek çekim ekibini beklemek zorunda kalmaz, onlara hazır haber göndererek yayınlanma ihtimalini artırır ve ürünlerinizn tam olarak istediğiniz özelliklerinin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kongre çekimi
Şirketinizin düzenlediği veya şirketinizin verdiği hizmetlerle ilgili olduğunu düşündüğünüz kongre, seminer ve toplantıları rejili kamera sistemiyle kayıt altına alabilir ve eğitim amaçlı olarak personelinize veya müşterilerinize CD/DVD formatında sunabilirsiniz. Kongre, seminer veya toplantılar için verdiğimiz hizmetler arasında rejili kamera kayıt sistemi, video çekimi, kurgu hizmetleri ve her türlü teknik ekipman kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Organizasyon çekimleri
Tüm firma organizasyonlarınızı (firma yemekleri, piknikler, toplantılar, bayi toplantıları…vs) ölümsezliştirmek için hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.Her çeşit organizasyonunuz için teknik ekipman kiralama (kamera kiralama, steady cam kiralama, jimmy jib kiralama, ışık kiralama…vs), kurgu hizmetleri vermekteyiz.

Bayi toplantısı çekimi
Şirketinizin yurtiçi veya yurtdışında düzenlediği bayi toplantıları için çekim hizmeti vermekteyiz.İhtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çekim ekibimiz tüm aktivitilerin video çekimini gerçekleştirdikten sonra İstanbul’daki ekibimiz belirlenen süre çerçevesinde filmin kurgusunu yaptıktan sonra istediğiniz formatta (Kaset, CD, DVD) size teslim ediyoruz.

Fuar için tanıtım filmleri
Fuarlar için özel olarak hazırlanmış tanıtım filmleri fuar alanında şirketiniz için ayrılmış kısıtlı bir bölümden dikkat çekmek, hizmet ve ürünlerinizi tanıtmak için etkili bir yöntemdir. Şirketiniz için firmanızın mesajlarını içeren, fuar alanı içinde sürekli hareket halinde olan fuar ziyaretçileri için tekrarlayan, dikkat çekici görüntülü prezentasyonlar hazırlayabiliriz.Böylece standınıza her gelen yeni ziyaretçi firmanızın/ürününüzün görsel bilgilerine hemen ulaşabilir.

Personel eğitim filmi
Geleneksel yöntemlerle yapılan personel eğitimi ve oryantasyonu pahalı olabilir ve zaman kaybına yol açabilir.Şirketiniz için özel olarak hazırlanan personel eğitim ve oryantasyon filmleri hem eğitim bütçenizi düşürmenizi hem de her personel için harcadığınız zamanı kazanmanızı sağlar.En önemliside her zaman, her sayıda personel için aynı kalitede eğitim verme olanağına kavuşursunuz.

Ürün tanıtım filmi
Yeni bir ürününüzü veya varolan ürünlerinizi tanıtmak için video sizin için en doğru seçim olabilir.Örneğin ürünün kullanım alanları, kullanım şekilleri belkide üretim aşamalarını anlatan bir video binlerce kelimeyle anlatılamayacak kadar bilgi içerir ve müşterilerinizin hafızasına çok daha kolay yerleşir. Ürün için video servisimizi ürününüz için kullanma kılavuzu olarakda düşünebilirsiniz.Örneğin bir makinenin kullanma kılavuzunu video olarak hazırlatabilir 

Web sitesi tanıtım filmi
Artık firmanızın web sitesinde video yayınlamak “olursa güzel olur”dan çok bir zorunluluk haline gelmiştir.İnternet bağlantı hızlarının giderek arttığı bu günlerde internette yayınlanan videoların kaliteside oldukça yükselmiştir. Web siteniz için özel olarak hazırlanmış videolar her ziyaretçiye hizmetlerinizi, ürünlerinizi her seferinde en önemli noktaların altını çizerek anlatabilmenizi sağlar.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol