Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Metin Şentürk "Eşimi ailesi bana göstermiyor" diye isyan etti

Evliliğe karşı çıkan Kalkavan ailesi nikaha katılmamıştı. Troid kanseri olan Fulya Kalkavan 4 ay önce Metin Şentür'ü terk edip baba evine döndü. Telefonlarını da değiştiren Fulya Kalkavan boşanma davası açıp "Metin'e çok şans verdim, ama artık yeter. Bir daha asla dönmem. Adını bile duymak istemiyorum" dedi. Fulya Kalkavan eşini neden terk ettiğini açıklamadı.

Metin Şentürk "Eşimi ailesi bana göstermiyor" diye isyan etti. Şentürk, "Evliliğinizin bitmesiyle ilgili 3 iddia var. İlki, aslında gözlerinizin yüzde 20 görebildiği. Bunu yıllar sonra öğrenen eşinizin sizden soğuması. İkincisi; Fulya Hanım'a sürekli şiddet uyguladığınız söylentisi. Üçüncüsü ise; Sizin sürekli içki içmeniz ve kötü alışkanlıklarınızın olduğu dedikodusu. Bunlar doğru mu?" sorusuna sinirlendi. "Hepsi yalan, hepsi iftira. Ayrılığın nedeni aile birliğinin bozulması" yanıtını verdi. (Posta)   

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol