Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

HERKESİN KISKANDIĞI ADAM

Crystal Harris, Playboy'un yeni sayısı için çarpıcı pozlar da vermişti. Genç kadının pozlarını dergi “Bayan Crystal Hefner’i tanıtıyoruz” başlığıyla kapağa taşımıştı. Ancak, 25 yaşındaki gelin, 85 yaşındaki damadı düğüne günler kala terk edince dergi kapağını değiştirmek için zaman da kalmadığından farklı bir yola areyi Harris'in fotoğrafının üzerine “Kaçak Gelin Bu Sayıda” yazılı bir etiket yapıştırmakta buldu.

KENDİ BAŞINA İMPARATORLUK KURDU Tam 83 yaşında... Bir çok yaşıtının köşesine çekilip emekliliğin keyfini sürdürdüğü bir çağda. Ama hala çevresi birbirinden güzel ve gencecik kadınlarla çevrili ve o hayatını böyle kazanıyor... Çünkü o efsane erkek dergisi Playboy'un patronu Hugh Hefner.... Ve işte Hefner'in eşi tarafından aldatılan bir adamdan dünyadaki en güzel kadınların gözdesi bir şöhret fabrikatörüne dönüşmesinin öyküsü....

Hugh Marston Hefner, ya da yakınlarının ona seslendiği adıyla Hef, 1926 yılında dünyaya gözlerini açtı. Üniversitede psikoloji, yaratıcı yazarlık ve sanat dallarında eğitim gören Hefner, bir dönem de sosyoloji ve ABD'de seks yasaları üzerine lisans yaptı.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol