Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

şık insan kendine daha bir iyi bakıyor.

 

Aşık insan kendine daha bir iyi bakıyor. Magazin aleminin günlerdir dilinden düşürmediği Kenan Doğulu- Beren Saat aşkı iki ünlüye de yaradı... Yakınları Saat'i hiç bu kadar mutlu görmediklerini söylerken, Doğulu da yeni aşkıyla birlikte kendine daha bir özen gösterir oldu. Önceki akşam Bebek'te ünlülerin kuaförü Yıldırım Özdemir'e giden ünlü popçu saçlarını kestirdi, sakallarını düzelttirdi ve cilt bakımı yaptırdı.
 
Berber çıkışı sevgilisi Beren Saat'in Etiler'deki evine gitmeden önce gazetecilerin sorularını cevaplayan Kenan Doğulu ilişkilerinin çok iyi gittiğini söyledi. Nazar değmesin diye sevgilisiyle birlikte görüntü vermediklerini belirten Doğulu, bu sırada çiçekçi bir çocuğun, "Kenan Abi bu çiçeği Beren Abla'ya verirsin" diyerek uzattığı çiçeği teşekkür edip geri çevirdi. İki sevgili geceyi Saat'in evinde baş başa geçirdi. 

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol