Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

SİZ BİRBİRLERİNE AŞIK SANIYORSUNUZ AMA O ALDATIYOR!

 

Bu dürtü hemen hemen her erkekte var ne yazık ki! Asla değişmezler de! ‘Başa gelen çekilir!’ tadında olan kadınlar bununla yaşamayı kabul ederken, olaydan bi haber olanlar da öyle saftirik saftirik takılmaya devam ederler.. 
 
Şimdi ben niye böyle diyorum.. Tabii ki bir bildiğim var!
 
Aramızda bir türlü çapkınlığından ve seks merakından vazgeçmeyen yakışıklı mı yakışıklı bir oyuncumuz ve onun dünyalar güzeli saftirik sevgilisi var.. 
 
Bunlar bir süre önce mutlu bir birlikteliğe imza attılar.. İmza attılar dediysem evlenmediler tabii ki, ilişki startını verdiler.. Mutlu mutlu pozlar verip duruyorlar, geccelerde sürekli karışımıza da çıkıyorlar.. kızımız aman sevgilimi kimseler kapmasın tadında kolundan ayrılmıyor maşallah.. Yakışıklımız da sevgilisine tapıyor gibi görünüyor.. 
 
AMA.. 
 
Ama gelince baştaki tüm olumlu cümleler gider biliyorsunuz.. Burada da öyle olacak birazdan :)
 
Ama bizim yakışıklımız huyundan asla vazgeçmiyor.. Bir önceki sevgilisine de yaptığı gibi bu sevgilisini de küçük kaçamaklarla aldatıyor.. Tabii kendine göre bunlar aldatma değil eminim spordur! Tek geccenin, fantezinin aldatması mı olurmuş, biz de amma tuhafız! 
 
Kazın ayağı öyle değil canımcım ama baya aldatıyorsun işte, yemezler; en azından ben yemem!
 
Söyle bakalım şekerim, geçtiğimiz akşam Ataköy semalarında ne işin vardı? Hem de gecce 01.30 sularında.. Anadolu Yakası’nda oturmuyor musun sen? Hadi diyelim ki işin vardı, geçtin Avrupa Yakası’na.. Ataköy’de arabada öpüştüğün o esmer afet kimdi? Sevgilin değildi, onu biliyoruz! Yoksa senin o meşhur dizi çekimlerin arabanda devam mı ediyordu? 
 
O kadar hararetle, hasretle öpüşmek, sarılmak ve içindeki heyecanla kaldığın yerden devam edebilmek için tozu dumana katarak arabayla uzaklaşmak yakıştı mı tatlım sana?
 
O güzeller güzeli sevgiline yazık değil mi? Niye rahat durmuyorsun sen? Bu kaçıncı! 
 
Çekirgeyi hatırlatmak istemiyorum sana; hani üç kez sıçrama durumu! Anladın sen!
 
Rahat dur tatlım rahat dur; elindekinin kıymetini bil.. Yoksa aklını alıverirler vallahi.. Zaten o akıl yeteri kadar zaman karmaşası yaşıyor, bari özel hayatınla karıştırma kendini.. Sen dinle beni, iki dakika delikanlı ol, içindeki vahşi isteklerine ket vur.. 
 
Tamam mı bebeğim? Hadi bakalım, takipteyim seni..

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol