Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

ISSIZ ADAM, SETTE ROL ARKADAŞINI YUMRUKLADI!

TRT’nin “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” dizisinde Padişah Murat’ı canlandıran Cemal Hünal, rol arkadaşı Orhan Kalkan’ın boğazını gerçekten sıktı. Kalkan tepki gösterince de yumruk attı.

TRT 1’in “Muhteşem Yüzyıl”a rakip olarak çektiği dönem dizisi “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” dizisinde olaylar bitmiyor. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in, beğenmediği için ilk 3 bölümünü çöpe attırdığı dizinin İzmit’teki Seka Film Platosu’nda yapılan çekimlerinde önceki gün padişah Murat karakterine hayat veren Cemal Hünal (36), rol arkadaşı Orhan Kalkan’ı (28) yumrukladı.

Settekiler araya girdi

Çekilen sahnede Hünal’ın dizinin Patrona Halil’i Fırat Tanış’ın kardeşi Sencer’i canlandıran Kalkan’ın boğazını sıkması gerekiyordu. Ancak Hünal, kendini role kaptırıp genç oyuncunun gırtlağına fazla asıldı ve canı yanana kadar sıktı. Nefessiz kalan Kalkan, Hünal’ı itip “Ne yaptığını sanıyorsun? Canımı acıttın” diyerek duruma tepki gösterdi.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol