Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Armine Eşarp için yeni yüz tesettürlü modeller aranıyor...

Armine Tesettürlü Mankenlik Modellik Başvurusu

Tesettür giyimde zarafetin simgesi olan başörtüsü modelleri, tüm seçenekleriyle muhafazakar giyimde öncü olan Armine markasına yeni deneyimli ya da deneyimsiz modeller arıyoruz..

Siz de Comedy Cast Ajans bünyesinde tesettür modeli olarak çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Sevgili tesettür model adaylarımız sizlerde Comedy Cast Ajans ailesine dahil olarak çalışmış olduğumuz ünlü markaların katalog ve reklam projelerinde yer almak istiyor iseniz lütfen başvuru fornuzu eksiksiz ve güncel fotoğraflar eşliğinde doldurunuz.
Fotoğraflarınız, vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Profesyonel cast editörlerimiz göndermiş olduğunuz başvuru formunuzu tüm haliyle inceleyerek sizler için uygun olan projeler doğrultusunda en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaklardır.

Türkiyenin Güvenilir Profesyonel Manken ve Modellik Cast Ajansı

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol