Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

GÜNÜMÜZDE GITTIKÇE ARTAN ESTETİK ÇILGINLIĞI!

 

Son yıllarda estetik işlemler sıklıkla tercih ediliyor.Manken ve ünlüler dünyasında daha çok tercih edilen estetik ameliyatlar halk arasında da yaygınlaştı.Günümüzde artık güzel görünmek bir zorunluluk haline dönüştü.
 
Eskiye oranla estetik yaptırma isteği neden bu kadar arttı?
 
Estetik ameliyatlar daha önceleri birçok kişi tarafından lüks olarak algılanıyordu.Fakat değişen rekabetçi iş ortamı,kadınların ekonomik özgürlüklerini ele alması,toplumda güzelliğe ve kişisel bakıma daha çok önem verilmesi estetik ameliyatlarda artış sağladı.Ayrıca estetik işlemlerin krem ya da bitkisel kürlere göre daha çabuk sonuç vermesi ve kalıcı olması da estetik operasyonların oranını artırdı.
 
Estetik yaptırma isteğinde psikolojik nedenler etkili midir?
 
Elbette estetik yaptırmanın arkasında birçok psikolojik neden olması mümkündür.Aldatılma korkusu, boşanma sonrası depresyon ve yenilenme isteği,doğum sonrası depresyon,yaşanan kötü ilişkiler örnek olarak sıralanabilir.
 
Aldatılma korkusu estetik işlemlerin talebini arttırmış olabilir mi?
 
Özellikle orta yaş grubu dediğimiz 25 ve 50’li yaşlarda estetik ameliyat talebi artıyor.Çünkü yıllar geçtikçe yüzde ve vücutta oluşan çizgiler,sarkmalar kişilerin psikolojilerini olumsuz yönde etkiliyor. Özgüvenlerini kaybeden kişiler eşleri veya beraber oldukları kişi tarafından beğenilmeyeceklerini düşünerek aldatılma korkusu yaşıyor ve estetik ameliyatlar sayesinde istedikleri güzel ve çekici görünüme kavuşuyor.
 
Kadın ve erkekler daha güzel görünmek adına ne gibi işlemleri tercih ediyor?
 
Kadınlar genelde daha çarpıcı ve çekici görünmek istedikleri için burun estetiği,meme estetiği,liposuction,dekolte bölgesine uygulanan estetikler,karın germe ve botox işlemlerini tercih ediyorlar.Erkekler genelde saç ekimi ve burun estetiği yaptırıyorlar.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol