Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Parti zamanı

 

Parti zamanı
 
- Bu tam bir parti elbisesi, dolayısıyla saçınız ve makyajınız da ona uygun olmalı. Ben bu elbiseyle saçlarımı açık kullandım. 
- Benden tavsiye, böyle bir kıyafette dudak yerine göz makyajına ağırlık verin, çünkü elbisenin rengi açık. Ayrıca ten renginiz bronz olmalı.
 
Payet aşkına! 
 
- 2012’nin gözde trendlerinden biri de iki bilekte birden çok sayıda bilezik kullanmak! Ben bileklerime elbisenin üzerindeki payetlerin renginde bilezikler tercih ettim. 
- Payetlere bu kış doyamadık, ilkbaharda da bu akım devam edecek. 
- Askısız elbise giydiyseniz ve saçlarınızı açık bıraktıysanız, 
o zaman kolye kullanmayın. 
- Eğer boyunuz uzun değilse, bilekte biten ayakkabılar size uygun değil. Onun yerine böyle bir elbisenin altına bileği kesmeyen stiletto tercih edin. 
Ten rengi veya gold olsun.
 
Zeytin gözlüm... 
 
- Helenistik model bir elbise, o tarzda bir saç modeli gerektirir. Tıpkı burada gördüğünüz gibi... Elbisenin üzerindeki işlemeler bronz renklerinde olduğu için takılar da o renkte olmalı. Bu yüzden bronz renkte bir küpe tercih ettim. 
- Göz makyajım tıpkı elbisenin rengi gibi zeytin yeşili. 
- Siz de bunun gibi bir elbise giymek isterseniz, gözünüzde bu tarz makyaj tercih edebilir veya dudaklarınıza bordo renk bir rujla vurgu yapabilirsiniz.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol