Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Sanem karakterini canlandıran Deniz Uğur da meme kanserine yakalandı

 

“ADINI Feriha Koydum” dizisinin Zehra’sı Vahide Gördüm’den sonra Sanem karakterini canlandıran Deniz Uğur da meme kanserine yakalandı. Göğsündeki kitleyi fark edince doktoruna başvuran Uğur, hastalığını öğrendikten sonra internetteki sitesinde bir yazı kaleme aldı:
 
KANSERLE TOP DİYE OYNARIM   
    
“Haberi alanların tümü bana aynı cümleyi söyledi ve bununla gururlandığımı itiraf ediyorum: ‘Meme kanseri ne ki? Sen bununla top diye oynarsın.’ Haklılar. Bu hafta geçireceğim operasyonu gerçekten ciddiye almıyorum. Sonrasındaki tedavi sürecini de. Şunu iyi biliyorum: Hayatta, doğum yapmaktan daha zorlu bir iş yok. Belki de bu yüzden ‘ameliyat olacağım, kemoterapi göreceğim’ diye gerilmek şöyle dursun, gün içinde aklıma bile gelmiyor. Şimdi ‘saçlarım dökülecek’ diye üzülme fikri komik geliyor. Ya da ‘göğsümü alacaklar’ diye. ‘Bu talihsiz kadının başına gelmeyen kalmadı’ diye yakınanlara çok kızıyorum, haberiniz olsun. Her fırsatta ne kadar ‘mağdur’ olduğunu dillendirip sempati toplamaya çalışan tiplerden değilim çünkü. Hiç sevmem o halleri. Saygı da duymam. Mücadeleye saygı duyarım. Yakınıp dövünmeden verilen mücadeleye. Vahide’nin duruşuna saygı duyarım. ‘Her şerde bir hayır vardır’ sözüne de çok inanırım.”
 
SPEKÜLASYONU ÖNLEMEK İSTEDİM
 
Uğur, yazısının ardından Twitter’dan şu notu paylaştı: “denizugur.com’da paylaştığım yazı, spekülasyonu önlemek ve toplumsal bir konunun altını çizmek amaçlıdır. Bunun dışında her telefona cevap vermek ve her yayına bağlanmak mümkün değil. Anlayış göstereceğinize inanıyorum. Hepinize sevgiler, teşekkürler.”
 
Twitter’da destek mesajı yağdı
 
Çağatay Ulusoy: Arkadaşlar, evet maalesef Deniz Uğur’la ilgili haber doğru ama inanın şu an iyi, çok çok daha iyi olacak! Buna inanın ve dua edin lütfen.
Nedim Saban: Deniz Uğur kanseri aşacak. O, hem yetenekli, hem dirayetli, hem sevgi dolu bir insan. Allah yanında olsun.
Itır Esen: Deniz Uğur’a acil şifalar diliyorum. Allah yavrularına bağışlasın. Hastane köşelerinde yatan bütün hastaların da Allah yardımcısı olsun.        

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol