Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Türkiye’nin tanıtımında ülkemizi temsil eden Tülin Şahin

 

Türkiye’nin tanıtımında ülkemizi temsil eden Tülin Şahin, daha birçok başarıya imza atmaya devam ediyor. Özellikle şu sıralar ünlü mankenin dünyanın en meşhur meydanlarından Times Square'de yer alan billboard'u çok konuşuluyor. İşte “Süper Kadın” Tülin Şahin;
 
Eşinizle birlikte pek göz önünde değilsiniz, magazincilerle nasıl bir denge kuruyorsunuz? 
Özellikle çok görünelim, görünmeyelim gibi bir durumumuz yok. Sadece özel hayatımız hakkında çok fazla röportaj yapmayı sevmiyoruz çünkü özel her zaman özeldir.
 
Ortak hobileriniz var mı, birlikte neler yapmaktan hoşlanırsınız? 
Konserlere gitmek ve birlikte sahilde yürüyüş yapmak bizim için büyük bir zevk.
 
Cevabı tahmin etsek de evde mutfağa kim giriyor? 
Tabii ki Mehmet (Gülüyor). Ben yiyici olarak giriyorum mutfağa, bir de temizliği yapmak için. Ama Mehmet de çok titiz çalışır yemek yaparken.
 
Çocuk düşünüyor musunuz? 
Tabii ki istiyoruz ama şu an için net bir zaman söyleyemiyorum.
 
Başarınızın yanı sıra güzelliğinizle de ön plandasınız, eşiniz sizi kıskanmıyor mu?
Mehmet mantıksız kıskançlıklar yapmaz, kaldı ki en başta zaten ben durumu oraya getirecek hal ve davranışlarda bulunmam.
 
Evde nasılsınızdır, yani en doğal haliniz nasıldır? 
(Gülüyor) kendi halimde işte. Bazen yorgunluktan koltukta bezmiş bir tip oluyorum bazen baştan aşağıya evde temizlik yapıyorum. O haftanın, ayın, yılın yoğunluğuna bağlı. Bazen tüm 1 hafta boyunca sabah 05.00’te uyanıp çekimlere gitmem gerekebiliyor bazen ise haftada 2 günüm boş olabiliyor.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol