Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Tesettür Katalog Çekimleri İçin Modeller Arıyoruz!!!

Tesettür Modellik Başvurusu

Tesettür giyim sektörüne model olmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Tesettür modeli olmak isteyen hedefini sadece bu doğrultuda görmemeli, tesettür modelliğini bir bütün olarak algılamalıdır.

Eşarp, Abiye , Şal, Kaban ürün çekimleri için sizde model olabilirsiniz.

Kendine tesettür modelik konusunda güvenen bayanları, çalışmış olduğumuz ünlü markaların katalog modelleri yapıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz başvuru formunu eksiksiz doldurun en uygun projede yer alın.

Başvuru formundaki fotoğraflar vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Profesyonel cast editörlerimiz göndermiş olduğunuz başvuru formunuzu tüm haliyle inceleyerek sizler için uygun olan tesettür projeleri doğrultusunda en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaklardır.

Türkiyenin Güvenilir Profesyonel Tesettür Manken ve Tesettür Modellik Cast Ajansı

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol