Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Abiye Çekimi için modeller aranıyor...

ABİYE ÇEKİMİ İÇİN MODELLER ARANIYOR

Son yıllarda abiye modası aldı başını gidiyor. Birbirinden kaliteli pek çok marka, rengarenk ve cıvıl cıvıl abiyeler, bayanlara ulaşmak için yarışıyorlar. Her renkte, her desende abiye istediğiniz an bulmanız mümkün. Tesettürlü bayanlara sunulan bu iş imkanları sayesinde, sadece katalog çekimi karşılığında ücret ödenmektedir. Firmaların istediği tek şey, yüz güzelliğidir. Çekimler abiye üzerine olacağı için kilo çok fazla ön planda değildir. Yüzüne ve kendisine güvenen herkesin yapabileceği bu iş için sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Üstelik çalışmayanlar için ek iş olabilecek bu iş için internet üzerinden küçük bir araştırma yaparak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlamanız için özel olarak tasarlanmış abiyeler, artık sizede ekmek kapısı olabilir.
Abiye çekimlerimiz için deneyimli, deneyimsiz bayanlar arıyoruz. Kendisine güvenenlerin başvurularını bekliyoruz. Başvuru için tıklayınız

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol