Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Son adlı dizinin çekimleri devam ediyor.

 

Başrollerini Nehir Erdoğan, Yiğit Özşener, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı dizinin senaryosunu Berkun Oya, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor. 
 
Ay Yapım bu sezon "Al Yazmalım" dışında atv için hazırladığı 'Son' adlı dizinin çekimleri devam ediyor.
KİM KİMDİR?
Dizide Nehir Erdoğan, Aylin isimli ailesine çok düşkün bir mimarı canlandırıyor. Aylin, emekli bir albay ve bir ev hanımının tek çocuğudur. 1999 yılında bir partide Yiğit Özşener'in canlandırdığı doktor Selim ile tanışır. Aşık olurlar ve 2001 yılında evlenirler. 2004 yılında oğulları Ömer dünyaya gelir. Selim geçmişte geçirdiği trafik kazasında annesi, babası ve ikiz kardeşini kaybetmiştir. Engin Altan Düzyatan ise dizide fotoğrafçı Alev'i oynayan Berrak Tüzünataç'ın mimar eşi Halil'e hayat veriyor. Halil, doktor Selim ile yakın arkadaş, eşi Aylin'le de birlikte kurdukları mimarlık şirketinin ortağıdır.
 
Nehir Erdoğan ve Yiğit Özşener'in evliliğinin aksine Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan'ın evliliği mutsuz ve problemlidir. Dizinin öne çıkan karakterleri arasında yer alan Erkan Can ise Engin Altan Düzyatan'ın Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde komiser olan ağabey Ali rolünü oynuyor. Komiser Ali, eşi Feride ile sık sık didişse de son derece mutlu ve mütavazi bir hayat sürüyor.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol