Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Şaşkın damat

Tayfun Güneyer, yeni bir dizi için kolları sıvadı. Dizinin başrolünde de Mustafa Sandal olacak. Ön hazırlıkları tamamlanan, çekimlerine nisan ayında başlanacak romantik komedi türündeki dizide Sandal, şaşkın bir damat olarak izleyici karşısına çıkacak. Güneyer, projeyle ilgili şu bilgileri verdi: “Dizide 40 yaşına kadar bekleyip sonra dünyadaki en evlenilemeyecek kadınla nikah masasına oturan talihsiz bir adamın hikayesini anlatacağız. Mustafa’nın talihsiz damat rolünü üstlendiği dizinin kadın kahramanının kim olacağı ise henüz netleşmedi.”
Güneyer, dizi için Sinem Kobal’a teklif götürdükleri iddiasına da şöyle yanıt verdi: “Sinem, çok sevdiğim bir oyuncu ama ona senaryoyu hiç göndermedik. Çünkü biz çekimlere nisanda başlayacak ve yazın da devam edeceğiz. Sinem ise bu yaz evlenecek. Açıkçası biz Nurgül Yeşilçay’a teklif götürdük ama kendisi yorgun olduğunu, bu yaz dinlenmek istediğini söyledi.” 

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol