Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Alan Adı yönetimi

 

Alan adı (domain name) web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Bu adres olmadan internet kullanıcıları web sitenize ulaşamazlar. Alan adları ip adresi denilen, bilgisayarların birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin daha basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle ifade edilmiş halidir. Örneğin matdigitalmedia.com alan adını adres barına yazdığınızda Internet bu alan adını önce ip adresine çevirir, daha sonra sizi bu ip adresine sahip bilgisayara yönlendirir.Dolayısıyla web sitenizi ziyaret etmek isteyecek kişiler ip adresinizi bilemeyecekleri için bir alan adı alarak sitenize daha kolay ve akılda kalıcı bir adres belirlemelisiniz.
 
Henüz İnternette yayınlayacak bir bilgim yok. Bunları oluşturduğumda Alan Adımı satın alıp o zaman web sayfalarımı oluşturmam da ne sakınca var? Elektronik posta olarak ücretsiz verilen hizmetleri kullanıyorken neden para ödeyerek bir alan adı ve e-posta hizmeti almalıyım?  şeklinde sorular aklınıza gelebilir.
 
Alan Adınızı web siteniz olmasa da ve hatta e-posta kullanmak istemeseniz de alabilirsiniz. Unutmayınki bu sizin İnternet mecrasına girerken yapacağınız mecburi ilk yatırımınız olacaktır. Bu yatırımı değerlendirip değerlendirmemek sizin bileceğiniz iştir. Fakat günü gelince almamış olmanın ortaya çıkaracağı sonuçlara katlanmanız da ancak bu şekilde önlenir.
Alan Adınızı alıp, isterseniz sadece park sayfası olarak nitelenen bir sayfayı bize hazırlatarak Adres, telefon ve ulaşım bilgilerinizi koyabilir, böylece tahmin ederek veya arayarak sizi İnternette bulanların rahatça size ulaşmalarını sağlarsınız.
Ayrıca kurum veya sizi anlatan bir alan adı kullanmak ile ücretsiz e-posta kullanımı arasında öncelikle ciddi bir prestij farkı vardır. Ayrıca bir çok ücretsiz e-posta hizmet sadece Web arabirimi ile kullanılmaktadır. Reklam e-postaları ise bu ücretsiz hizmetlerin kaçınılmaz sonucudur. Tüm bunlardan uzaklaşıp kendi bilgisayarınıza mesajlarınızı alabildiğiniz bir POP3 e-posta hesabı almak sizin için en doğrusu olacaktır.  
 
 
ComedyCast olarak aşağıda listelediğimiz alan adlarının satın alınması ve yönetimi konularında müşterilermize hizmet vermekteyiz.
 
.com
.com.tr
.info
.name
.web.tr
.biz
.in
.biz.tr
.cc
.tv
.k12.tr
.ws
.me
.org.tr
.us
.mobi
.cn
.asia
.net
.co.uk
.tel
.org
.tw
 

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol