Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

web hosting hizmetleri

 

ComedyCast,  hosting  hizmeti ile müsterilerimizin web sitelerinin yer aldığı sunucular, yüksek standartlarda işletilen Borusan Telekom Data Center'ında yeralmaktadır. Yedekli olarak yüksek hızda internet bağlantısına sahip, sürekli upgrade edilen donanımsal ve lisanslı yazılımsal altyapılı sistemlerimiz sayesinde yüksek erişilebilirlik oranı ile maksimum güvenlik  çervesinde en uygun maliyetlerle hizmet vermektedir. 
 
Günümüzde internet, ekonomik alanda iş yapmanın yeni ve etkin bir aracı haline gelmiştir. İş dünyasında web'in artan önemi, kurumların web sitelerine kesintisiz ve hızlı erişimin öneminin artmasına yol açmıştır.
 
ComedyCast hosting hizmeti sayesinde kurumlar, oluşturdukları web sitelerinin kesintisiz ve kolay erişilebilir bir şekilde internet'te yayınlanmasını sağlarlar. Ayrıca, kurum tarafından yetkilendirilmiş kişilere, web sayfalarına siteleri üzerinde her an güncelleme yapma imkanı da sunulmaktadır.
 
Kurumsal müşterileri için ComedyCast, web sitesi yayını için gerekli Alan Adı Kaydı hizmetini de sunmaktadır. Alan Adı Kaydı, tüm hakları müşteriye ait olmak üzere müşteri sitesinin yayınlandığı sunuculara yönlendirilmektedir.
 
Bu hizmetlerin yanı sıra kurumlar, e-posta çözümleri icinde , ComedyCast’ın  7 gün 24 saat işletim ve yönetimini sağladığı yüksek performanslı E-posta Barındırma hizmetinden faydalanmayı da tercih edebilirler. Şirketlerin e-posta trafiklerinin yönetimi ve barındırılmasını kapsayan bu hizmet sayesinde kurumlar, isterlerse tüm e-posta yönetim ve ayarlamalarını kendileri yapabilir veya yönetim işlemlerini ComedyCast’a  devredebilirler.
 
Alan Adı Kaydı ve E-posta Barındırma hizmetleri ayrı ayrı sağlanabildiği gibi, Web Sitesi Barındırma servisi ile paketlendirilmiş şekilde de müşteriye sunulmaktadır.
 
COMEDYCAST HOSTING HIZMETININ AVANTAJLARI 
Ulusal ve uluslararası internet omurgalarına güçlü bağlantılar, alternatif peering bağlantıları ve yedekli omurga üzerinden kesintisiz erişim
Yüksek kapasiteli internet bağlantıları sayesinde hızlı erişim. 
Yedekli sunucular arasında trafik paylaşımı ve dengeleme 
Günlük olarak olarak otomatik yedekleme 
İhtiyaca göre hızlı bir şekilde uyarlanabilir, esnek kapasite olanağı 
Altyapı yönetimi programları ile hizmet performansını 7 gün 24 saat izleme ve performans takibi yapabilme. 
Müşteri Hizmetleri ve uzaktan teknik destek. 
İsteğe bağlı olarak sunulan IP ve SSL desteği 
MYSQL ve MSSQL veritabanı seçenekleri 
Web üzerinden yönetilebilen yüksek kapasiteli email hizmeti 
İsteğe bağlı olarak sunulan karantina kontrollü AntiSpam filtreleme desteği 
Firewall ve Antivirus servislerine sahip sunucular ile sağlanan maksimum güvenlik 
Tüm hosting paketlerinde sunulan ASP / ASP.NET 1.1 + 2.0 + 3.5 / PHP 5.x  yazılım desteği
 

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol