Comedy Cast Ajans Duyuru ve Haberleri

Tuba şu konuyu bir açıklığa kavuştursak

 

Tuba Ünsal hakkında bir süre önce birkaç şey yazdım. Geçen hafta İstinye Park'da gördüm, o yazılardan sonra ilk kez bana, “Sana kızgınım. Sen nedenini biliyorsun” dedi. Evet biliyorum. Çünkü yazmamam gerekenleri yazdım. Ünlü isimlere “Ah siz şöyle güzelsiniz, siz böyle güzelsiniz. Şöyle tatlısınız, böyle başarılısınız” desek bizden iyisi yok. Ama işimizi yapınca sevmiyorlar bizi, yapacak bir şey yok. Ben alışkınım. Neyse, geçen cumartesi geccesi de Tepebaşı'nda bir mekanda gördüm Tuba’yı. Hem de kiminle? İşte tam da Tuba’ya göre yazmamam gereken kişiyle. Beni görünce kaşlarını çattı. Sonra başka birine diyor ki, “Bunun ne işi var burada. Yazar mı şimdi?” Bak bak bak... ‘Bu’, ‘Ben’ oluyorum. O kişi de diyor ki, “Yok yazmaz. Eğlenmeye geldi. Merak etme.” Sonra kendince benim eğlenmeye geldiğime karar veren kişi beni uyarıyor “Aman sakın yazma” diye.
 
Ve işte benim de maalesef en hassas olduğum konu bu: İşimle ilgili uyarılmak... Şimdi önce şunu netliğe kavuşturalım. Allah’a çok şükür, şimdiye kadar yanlış bir şey yapmadım. Patronlarımdan bile uyarı almadım. O yüzden işimle ilgili ne yazıp yazmayacağımı, ne zaman eğlenip ne zaman çalışacağımı her zaman ayırmışımdır. Bunu sizler de ayırsanız çok iyi olur. Ve son olarak şunu da söyleyip kapatacağım konuyu: Tuba Ünsal’ın birlikte olduğu kişinin ismini yazmıyorsam, bu o kişinin çocuğunun annesine olan saygımdandır. Yoksa zaten kim olduğunu herkes biliyor

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol