Nasıl Oyuncu Olunur?

Oyuncu olmak için 2 ön koşul vardır. Bunlardan ilki görsel sanatlara meraklı olmak ve sevmek, diğeri ise doğuştan oyuncu olabilmek için gerekli yeteneklere sahip olduğuna inanmaktadır.

Eğer bu olmazsa olmaz 2 önkoşula sahip olduğunuzu düşünüyorsanız keşfedilmeyi beklemeden, sizleri bu sektöre sunmak için bekleyen ComedyCast Reklam Ajansı web sitesine üye olmalısınız. Bu sayede casting firmaları sizleri keşfetme fırsatı yakalayacaklar ve geleceğinizi belirleyecek şansı yakalamış olacaksınız.

Oyuncu olmak fırsatını yakalamak isteyen her birinin farklı karakterleri farklı yüzleri olması çok doğaldır. Hayatın her alanında olduğu gibi, farklılıkların hepsi birer değerdir. Farklı olduğunuzu göstermek için yapmanız gereken ilk adımı atmak olmalıdır.

Bu ilk adım casting firmalarının sizi görmesini sağlayacak ComedyCast Reklam Ajansı sitesinde kaydolarak fotoğraflarınızı eklemektir. Başarılı bir gelecek dileğiyle.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol