ComedyCast Ajans Olarak;

2010 senesinde kurulan ve kuruluşundan bu günü birçok başarılı organizasyon,dizi, film ve sinema filmine imzasını atan ComedyCast, Türkiye’nin “ilk” ve halen “en büyük” cast, model ve organizasyon ajansı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Defile, dizi, film, sinema, ekspozisyon, ve moda çekimi organizasyonları ile reklam, ürün tanıtımı ve lansmanı alanlarında faaliyet gösteren ComedyCast , bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. ComedyCast organizasyon öncesi, organizasyon günü ve sonrası verdiği Profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur.

Faliyet alanları çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde
olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

ComedyCast olarak; moda, televizyon, reklam dünyasının ihtiyacı ile yetenekli modellerimiz arasında aracı bir kurum rolündeyiz. Model ajansı ailemizde bulunan modellerimize rehberlik, hem ulusal hem de uluslararası alanda kariyer sunmak için özenle çalışıyoruz. Odak noktamız her modellerimiz için, neyin en iyi olduğunu araştırarak; yeteneklerini ön plana çıkarmaktır. ComedyCast sektöründe her zaman aktif olarak rol almış ve yeni yüzler, deneyimli, yetenekli modelleri bünyesine kazandırmıştır. 

ComedyCast ile Profesyonelliğe Adım Atın !

Dizi ve sinemalarda oyuncu yada yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen talepleri çalıştığımız yapım şirketleri ile değerlendirme yapıp dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Bununla beraber hosteslik,klip dansçısı,sunucu talebleri toplayıp bunları değerlendirmektedir. Model ve Casting hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en dinamik ve genç geniş kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktayız...

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Toplumumuzun sosyal, ekonomik ve çevresel sorunlarının çözülmesine katkı sağlamak ve toplumsal yaşam seviyesini yükseltmek için bireylere olduğu kadar kurumlara da büyük iş düşmektedir. Toplumsal sorunlara olan duyarlılığınızı göstermek ve üzerinize düşen görevi gerçekleştirmek için sosyal sorumluluk projeleri en ideal yoldur. Bu projeler kurum hedeflerinizi desteklerken marka imajınızı güçlendirir.

Comedy Cast Pr departmanı kurumunuza en uygun sosyal sorumluluk projesini hazırlar ve bu projenin tüm yürütme aşamalarını üstlenir.

Sponsorluk Yönetimi

Sponsorlukların başlıca hedefleri marka imajının güçlenmesi, bilinirliğinin artması, markanın hedef kitleyle daha sıcak ilişkiler kurmasını sağlamaktır. Sponsorlukların hedeflerine ulaşmaları için doğru marka seçimi ve etkin sponsorluk yönetimi en önemli unsurlardır.
Comedy Cast Ajans Organizasyon etkin sponsorluk stratejileri geliştirmek ve doğru sponsorluk anlaşmaları yapmanız için en güvenilir danışmandır.

Promosyon Ürünleri

Comedy Cast Ajans Organizasyon kurumsal kimliğinize uygun, marka hatırlanırlığını arttıracak promosyon ürünü seçimlerinizde de yanınızda.
Firmanızın bütçesini gözönüne alarak en uygun ve kaliteli promosyon ürünlerini edinmede yardımcınız olan Comedy Cast Ajans Organizasyon farklı ve yenilikçi ürün yelpazesiyle hizmetinizdedir.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol