Cast Fotoğrafları

Oyuncu/Modelin farklı kıyafetlerle ve aksesuarlarla beraber Profesyonel sistemlerle stüdyo yada dış çekim yapabilmekteyiz. Cast Fotoğrafı oyuncu ve modellerin en çok mimlikleri için çekilmektedir. Mimiklerin gülen ifadesinden başlayarak devam edecek ve değişken ifadelerle birlikte ağlayan göz yaşı dökecek olan ifadeye kadar saniyelik fotoğraf çekimi olacaktır. Ajanların özellikle yüz fotoğrafı portre boy fotoğrafları klasik fotoğraflardan ve bununla beraber yaratıcı tarz ve farklı mekanlarda çekiminizi yapacağız. Kişinin kullanacağı yere göre konsept hazırlamak yaratıcı ve tarz fotoğraflar çekebilmektir. Cast Fotoğrafçılığı günümüzde moda, cast, casting ajans, fotoğrafları artık her alanda gerekiyor. Cast Fotoğrafları tamamen kişiye özel olup kişinin tanıtılmasıdır. Genelde cast fotoğrafları ajans başvurularında yada alternatif olarak bu fotoğraflara hatıra amaçlıda çektirmektedirler. Casting fotoğrafları moda, ajans özel gün çekimi olarak bir kaç dala ayırabiliriz.

Casting, moda, ajans fotoğrafı çekerken en büyük ve en eğlenceli olayları komik ifadeler hırçın bakışlar farklı kıyafetlerle beraber ortamın durumuna havanın değişken yüzüne rüzgarın esintisine ve güneşin dik haline kadar değişmesidir. Casting, Cast fotoğraflarında en önemlisi kıyafet, makyaj ve kıyafetlerin durumuna duruşuna göre fotoğraf çekim alanının da farklı ortamda gerçekleşmesi fotoğrafın tamamlaması demektir. 2 ile 4 saat veya daha fazla sürebilecek cast çekimleri sadece sizin için yoğunlaşacağımız için kullanacağınız alanda yaratıcı ve tarz fotoğraflar kendini bir anda belirgin bir şekilde kendini ortaya çıkarmasıyla beraber sizi de tanıtacaktır. Cast Fotoğraflarınızı Mükemmel kılabilmek adını herşey hazırlanacaktır.

Cast Fotoğrafları Ortalama 400 600 adet fotoğraf çekimi yapılacaktır. Bu Fotoğraf Çekimleri Stüdyo yada dış mekan dogal ortamda olacaktır. Cast Fotoğraflarınız çekilen bütün fotorğaflarınız tamamı düzenlenip size teslim edilecektir. Teslim edilen fotoğrafların içinden seçeceğiniz fotoğraflara grafik tasarım uygulanacaktır, kullanacağınız yere göre dizany edilecek fotoğraflarınız. Fotoğraf çekimleri sizlerin istediği yerlerde kullanılacaktır.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol