Fotoğraf Çekimleri

Fotoğraf çekimi stüdyosunda ürün çekimleri, organizasyon çekimleri, katalog çekimleri gerçekleştirilmektedir. Ürün ve katalog çekimlerini fotoğraf stüdyomuzda bulunan ışık sistemleri ile istenilen en üst düzeydeki kalitede çekmekteyiz. 

Fotoğraf çekimi stüdyomuzda evlilik anılarınızı yaşatacak gelin ve damat çekimleri, model, manken, fotomodel çekimleri yapılmaktadır.  Stüdyomuz ileri derecede ışık sistemleri ile donatılmış olup artistik resimlerinizi en iyi şekilde resme yansıtabiliriz. 

Tekstil firmalarının katalog çekimlerini kadromuzda bulunan model, manken ve fotomodellerle gerçekleştirmekteyiz. Giyim firmalarının çekimlerindeki fotoğraflarda markaların kataloglarında müşterilerin göz kamaştırıcı bakışları ile karşılaşacaksınız. 

Web sitesi fotoğraf çekiminde site ziyaretçilerini etkileyici fotoğraflarla ve de web sitenizin teknik alt yapısına uygun boyutlarda fotoğraflarla sitenizin kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlamaktayız.

Web sitesi için fotoğraf çekimi yaparak şirketinizin ürünlerini kaliteli bir şekilde milyonlara iletebilirsiniz. 

Markaların ürün çekimlerini ışık, gölge yansımalarını en iyi şekilde ayarlayıp fotoğraf çekimlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Broşür çekimleri, baskı çekimleri, yemek ürünlerinin çekimleri ile çok iyi fotoğraf sonuçları elde etmekteyiz.  

Stüdyonumda photoshop  programı ile elinizde bulunan resimlerin onarılmasını, çektiğimiz resimlerdeki istemediğiniz veya tekrar yapılanmasını istediğiniz yerlerin düzeltilmesini  tarafımızdan gerçekleştirmekteyiz. 

Katalog Çekimleri, Ürün Çekimleri, Organizasyon Çekimleri, Yerinde Çekim Hizmeti, Studio Çekimleri, Model Çekimleri, Nü Çekimler, İç Mekan Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Davet ve Seminer Çekimleri, Konferans Çekimleri 
Ürün fotoğraf çekimleri


Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok alanda herhangi bir ürünün fotoğraflarının çekilmesi ile, reklam konusunda bir adım öteye gidilmesini sağlayan önemli faktörlerden birini oluşturmaktadır. Artık hemen hemen her ürünün fotoğrafları çekilerek reklamı yapılmaktadır ki bu durum tüketicilerin dikkatlerini ürün üzerinde yoğunlaştırmak için yapılmaktadır. Ürün fotoğrafları her zaman çoğunlukla Profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilmektedir. Bunun sebebi, ürünü tanıtırken, herhangi bir olmuşuz durumun oluşmaması için üretici firmaların yoğun bir şekilde çalışmalarıdır.


Katalog Çekimleri

Katalog Çekimi, Markanızın ya da ürettiğiniz ürünün boyutu kalitesi işlevi gibi özelliklerini tanıtmanız için önemli bir etkendir. Ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesini katalog çekimi ve tasarımıyla daha kolay etkileyebilirsiniz.Mekan Çekimleri

Mekan Çekimi tanıtmak istediğiniz ev, ofis, çalışma ortamı, otel, örnek daire gibi mekanları en ideal açılardan fotoğraflanması ve ulaştırmak istediğiniz hedef kitleye doğru orantıda dikkat çektirmesi için önemlidir.360 Derece Ürün Çekimleri

360 Derece ürün çekimi firmanızın güvenini artırmasını sağlar, müşterinizin ürüne ulaşmadan ürünün tüm detaylarını görme şansını vermeniz müşterinin sizi seçmesinin en büyük sebebi olabilir. 360 derece ürün çekimi ürünün yaklasık 72 açısından yapılır ve ürünütüm detaylarını tanıtır.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol