Dizi Oyuncuları

Dizi ajans firmaları, dizilerdeki oyuncu ihtiyacını karşılamak için yapım şirketlerine oyuncular sunmaktadır. Yapım şirketlerin ihtiyacını karşılayacak derecede oyuncu sunan dizi ajansları yapım şirketlerin yükünü hafifletiyor. Yapım şirketlerine sunacağımız oyuncu sayısı ne kadar artarsa sunum yapacağı kişi kapasitesi doğru orantıda artış göstermektedir.

Dizi ajansları
filmlere birçok yeni yüz kazandırabilmektedir. Dizilerde oyuncu ihtiyacını karşılayabilmek için yapım şirketleri cast ajanslarına ihtiyaç duymaktadır.

Ajansımız oyuncuları dizilere yönlendirmeden ilk önce bu işin uzmanından oyuncular eğitim aldıktan sonra dizilere başvuruyor. Kişi ne kadar bu sektörde yetenekli olursa olsun ilk önce bu işin eğitimini alarak sektöre atılmalıdır.

Dizi oyuncusu olmak isteyen hedefini sadece bu doğrultuda görmemeli, oyunculuğu bir bütün olarak algılamalıdır. Yeteneklerini keşfederek bir dizi ajansının yönlendirmesi ile çalışmalıdır.

Dizi ajansları oyuncuları seçerken, yapım şirketinin belirlediği tipteki kişiler doğrultusunda seçilir. Başrol oyuncular genellikle kendini ispatlamış, gündemde olan kişilerden seçilir. Yardımcı oyuncuları seçerken iş dizi ajanslarına düşmektedir. Dizi ajansları gelen başvurulardan seçilmiş olan kişileri yapım şirketlerin hizmetine sunar. Yapım şirketinden gelen talep doğrultusunda oyuncularımızla anlaşılır.

Dizi ajansına başvurulurken; Belirlenmiş bir özellik olmadan seçilir. Ama oyunculuk hakkında biraz bilgisi olması kişiyi bir adım öne taşıyacaktır. Başvuran kişilerin mimiklerini ve el kol hareketlerini uygun derece kullanabilmesi gerekir. Dizi oyunculuk kadromuza eklenen yeni yüzler eklenmektedir.

Ajansımız gelen oyuncu başvurularını dizi ve reklamlara göre değerlendirip bu alanda gerçekleştirdiği çalışmalarda güvenli hizmet sağlamaktadır.

Manken, modellik için başvuranları reklam filmi, dergi çekimleri gibi projeler doğrultusunda değerlendirmeden geçilmektedir.

Oyunculuk için başvuran adayların Profesyonel çekilmiş fotoğrafları bulunmalıdır. Bu fotoğrafları web sitemizde yayınlayarak oyuncularımız seçme olanağı sağlamaktayız. Dizi ajansına başvuran oyuncu adaylarıyla irtibata geçip randevu istemekteyiz.

Başvuran oyuncuları Profesyonel takım arkadaşlarımızla özenle değerlendirilerek reklam, film, sinema gibi projelerde yer bulundurmaktayız.

Her yaşta , her özellikteki kişilerin başvurabileceği güvenilir bir dizi ajansı olan firmamız her isteğe uygun hizmet verebilmektedir.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol