Defile Organizasyonu

Defile organizasyonu: Ülkemizin önde gelen giyim firmalarının, mücevher firmalarının, ayakkabı firmalarının, modacılarının defile kreasyonlarını ve defile organizasyonlarını Profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Defile organizasyonunda giyim firmaları da kendi içinde ayrılmaktadır. Mayo defilesi, jean defilesi, tesettür defilesi , yaptığımız defile organizasyonları ile firmaların yaz, kış, ilk bahar, son bahar veya özel bir ürün için hazırlanan defilesinin hazırlığını üstlenmekteyiz.

Defile organizasyonları için teknik alt yapı firmamız tarafından Profesyonelce yapılmaktadır. Defile için podyum kurulumu, ses ve ışık sistemi, defileyi anlatan görsel unsurlar, defile alanı oturma planı vs firmamız tarafından Profesyonelce sağlanmaktadır. Manken organizasyonu: yaptığımız defile organizasyonlarında, açılış ve lansman organizasyonlarında, tanıtım aktivitelerinde, günlük yaşamda pek çok alanda mankenlerimiz ve modellerimiz ile tanıtım organizasyonları için hazırız.


  

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol