Çocuk Oyuncu & Model

Çocuk Oyuncu & Model

Çocuklarında oyunculuk ve modellik yapacağını, Çocuk bezi, Bebek Maması, Çocuk giysileri tasarlayan tekstil sektöründek Firmalar yapım şirketlerine çocuklarında Sinema filmi, Tv dizisi, Yarışma programları, Katalog çekimlerinin üstesinden gelebildiğini ispatlamış çocuk cast ajanslarının açılmasına vesile olmuştur.0-15 yaş gurubunu kapsat Çocuk Cast Ajansları.
Her zaman seyrettiğimiz diziler, filmler, reklamlar... Buralarda oynuyan, sevimli küçük yumurcaklar. Akılları kendisinden büyük ufak sanatçılar...
Peki bu çocuklar nasıl bulunuyor da bu sahnelere konuluyor. direktörler kapı kapı dolaşıp uygun çocuk arayamayacaklarından, bu noktada işin içine çocuk cast ajans'ları giriyor.
Çocuk cast ajansları, ilgili dizi, film ya da reklam gibi alanlarda, sahnelerde yer alabilecek çocuklar için, farklı ifadelerle fotoğraf çekimleri yaparak, bunları portföylerine eklerler. Böylece, çocuk oyuncuya ihtiyacı olanlar, kapı kapı gezmek yerine, bir çocuk cast ajans'ın kapısını çalarak ondan katalog ister ve çocuk oyuncu'sunu seçmeye çalışır.n.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol