Catering Organizasyonu

Yemekli veya yemeksiz olarak talep edilen her türlü organizasyonları müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
Organizasyon çalışmalarımızda Profesyonel ekiplerle hizmet veririz. Ekipmanlarımızı itina ile seçer , kalite düzeyi yüksek standartlar oluştururuz

Kokteyl Prolonge / Misafir ağırlamanın en göz alıcı şekli
Kokteyl organizasyonlarının yemek ikramlı organizasyon şeklidir. İçkili veya içkisiz içecek seçeneklerinin başlıngıç menüsünün kanepe başta olmak üzere aperatif yiyecek alternatifleri ile birlikte sunulduğu düğün, doğum günü ve uzun süreli şirket aktiviteleri dahil olmak üzere ayak üstü gerçekleşen yemekli organizasyon şeklidir. Kokteyl Prolonge zengin menü seçeneği ve dekoratif konsept seçenekleriyle misafir ağırlamanın en göz alıcı organizasyon seçenekleri arasında yer alır.

Kokteyl Prolonge Kokteyl Prolonge Kokteyl Prolonge Kokteyl Prolonge

Kahvaltı & Brunch / Günü uzun soluklu yaşayanlara
Kahvaltı ve öglen yemeği bir arada sunan menü konsepti ile genellikle hafta sonu ve uzun soluklu tanıtım aktivite toplantı gibi benzeri organizasyonlarda tercih edilen bir alternatiftir. Brunch kelimesi ingilizce kahvaltı anlamına gelen breakfest ve öglen yemeği anlamına gelen lunch kelimelerinin bütünleşmesi ile meydana gelmiştir.

Kahvaltı & Brunch Kahvaltı & Brunch Kahvaltı & Brunch Kahvaltı & Brunch

Coffee Break / Sıra Dışı tarzı sevenler için
Toplantı, Seminer, eğitim , ürün tanım aktiviteleri başta olmak üzere aperatif ürün seçeneklerinin alkolsüz ve ağırlıklı olarak sıcak içecek seçeneklerinin yoğun olduğu menü konseptini içerir.
Bu organizasyonda ikram hizmetleri aralarda veya masa üstü serpme şeklinde gerçekleşebilir.

Coffee Break Coffee Break Coffee Break Coffee Break

Barbekü / Ateşin çılgın dansı
Keyifli sıcak anların, baharın ve yeşilin bütünleşitiği etkinliklerde özellikle bahçe partileri, şirket piknikleri, öğün yemekleri, özel kutlamalar da tercih edilebilecek organizasyon şeklidir.

Barbekü Barbekü Barbekü Barbekü

Piknik Organizasyon / Günü  uzun soluklu yaşayanlara
Çimeni, yeşili, ağacı, geniş alanı olan bir bahçeniz var ise garden party organizasyonları tam size göre. Misafir ağırlanmanın en keyifli hallerinden olan bahçe aktiviteleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
İsteklerinize göre şekillenen menü şeçeneklerimiz ile, koktey, kokteyl Prolonge veya açık büfe yemek menülerimizi inceleyebilirsiniz.
Yaratıcı dekorasyon ekibimiz tarafından sizlere unutamayacağınız güzellikte hizmetler sunmaya hazırız.

Piknik Organizasyon Piknik Organizasyon Piknik Organizasyon Piknik Organizasyon

Set Menü Yemek
Set Menü Yemek hizmeti oturmalı masa düzeninde, menüde yer alan ürünlerin misafirlere masaya servis edilerek sunulmasından oluşur. Bu hizmet içeriği genellikle belirli kalıplarda hazırlanır. Menü içeriği soğuk ürün grupların oluşan ordör tabağı veya çorba ile başlar, ara sıcak, ana yemek ikramlarından sonra tatlı, meyve sunumları ile sonuçlandırılır.
Set Menü Yemek Set Menü Yemek Set Menü Yemek

Açık Büfe Yemek
Açık Büfe Yemek hizmeti oturmalı masa düzeninde menüde yer alan ürünlerin açık büfede servis edilerek sunulmasından oluşur. Büfe de yer alan tüm ürün grupları misafilerin istekleri doğrultusunda tercih edilerek alınır. Set menü yemek organizasyonuna nazaran davetli misafirler tarafından daha çok begenilir.
Açık Büfe Yemek Açık Büfe Yemek Açık Büfe Yemek Açık Büfe Yemek Açık Büfe Yemek

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol