Bölümlerimiz

ComedyCast Kurumsal;

Türkiye'nin görsel çalışmalara hizmet veren en büyük Model ve Casting ajansıdır.
Reklam Room; ComedyCast Ajans ile ortak kullandığı veri tabanından reklam yüzlerini seçerek sadece Reklam Filmlerine oyuncu gönderen bir kuruluştur.

Cast ;

Bünyesinde sadece Devlet Tiyatrosu Oyuncuları, Oyunculuk mezunları ile Prf. Tiyatrocu ile Alaydan Profesyonel Oyuncuları barındıran TV Dizisi ve Sinema Filmlerine sadece Ana Cast oyuncu hizmeti veren bir kuruluştur. ,

Model ;

Defile ve kareografi hizmetleri, katalog model hizmetleri, açılış organizasyonları, prova modeli hizmetleri, sunucu hizmetleri ve fuarlarda görselliği ön planda olan işlere hizmet vermektedir.

Hostes ;

Tüyap, CNR Expo ve Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilen fuarlara Model, Hostes hizmeti, Düğün ve Organizasyonlarda Karşılama Hostesi hizmeti vermektedir.

Dans;

ComedyCast Ajans'a başvuran üyelerden Dans Yeteneği olan veya Dans Eğitimi bulunan Profesyonel Dansçıların bulunduğu bir kuruluştur.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Model olmak isteyen ama model olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyen veya modellik başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar için en doğru adrestesiniz.

Hemen Kayıt Ol